Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Nowy Targ

awaryjne otwieranie zamka w drzwiach

Jeśli nie jesteśmy w stanie otworzyć drzwi, zamek stawia nam opór albo całkowicie odmawia posłuszeństwa to znak, aby skorzystać z usług pogotowia ślusarskiego z Nowego Targu. Nie polecamy otwierać drzwi "na siłę", samodzielnie - awaryjne otwieranie drzwi mieszkań nie powinno być przeprowadzane na własną rękę, ponieważ możemy uszkodzić zamek albo nawet zepsuć drzwi, na które wydajemy bardzo często spore kwoty pieniężne. Jeżeli napotkają Państwo problem z otworzeniem drzwi, bądź po prostu zgubili Państwo klucze do mieszkania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Nasze pogotowie świadczy usługi na terenie całego Nowego Targu. Działamy 24 godziny na dobę, przez cały tydzień ze względu na komfort naszych klientów, którzy zazwyczaj potrzebują pomocy fachowca od ręki, bez zbędnego oczekiwania, które często przysparza sporo stresów. Nie wyobrażamy sobie bowiem, aby nasz klient, który został ofiarą włamania musiał czekać na usługi ślusarskie przez cały weekend.

Stan techniczny zamka może okazać się bardzo zły – zwłaszcza, jeżeli zamek został zniszczony podczas włamania. Jeżeli taka sytuacja się zdarzy, nasz ślusarz poleci Państwu montaż i wymianę zamka w najlepszej na rynku. Montaż ten również nastąpi "od ręki", oszczędzając Państwa czas. Więcej o montażu i wymianie zamków przeczytają Państwo w specjalnej zakładce poświęconej montażowi i wymianie zamków.

Nasze usługi świadczymy na wysokim poziomie, spełniając oczekiwania naszych klientów. Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, nawet tych najlepiej zabezpieczonych, nie stanowi dla nas problemu – pracowaliśmy bowiem na ogromnej ilości mechanizmach, a więc strona techniczna nie ma przed nami tajemnic.

Każdy ze ślusarzy, który dla nas pracuje, posiada licencję policyjną, którą udostępnia na Państwa życzenie. Legitymacja uprawnia ślusarza do wylegitymowania osoby, która zgłosiła incydent. Dzięki tej licencji ślusarz może również podjąć się procesu awaryjnego otwierania zamków.

Poza awaryjnym otwieraniem drzwi mieszkań lub domów prowadzimy także awaryjne otwieranie drzwi w samochodach. Oferujemy Państwu najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Najważniejszym wyznacznikiem jakości naszej pracy jest zadowolenie klientów.

Jeśli mają Państwo pytania lub po prostu chcą skorzystać z usługi, jaką jest awaryjne otwieranie drzwi,


Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem 796-115-115 .
Prosimy pamiętać, że pracujemy całodobowo.