Montaż i wymiana zamków Nowy Targ

zamki używane do montażu

Zamek, który instalujesz w drzwiach wejściowych powinien przede wszystkim chronić Twój dom przed kradzieżą i stać na straży bezpieczeństwa Twojego i Twoich najbliższych. Jeżeli więc od jakiegoś czasu zauważasz problemy z otworzeniem zamka, warto pomyśleć o skorzystaniu z usług profesjonalnego pogotowia ślusarskiego, które przeprowadzi wymianę zamków. Montaż i wymiana zamków powinna być powierzona osobie, która jest specjalistą w swojej dziedzinie – odradzamy więc korzystanie z usług amatorów lub próby wymiany zamka samodzielnie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług montażu i wymiany zamków. Usługa skierowana jest do Państwa, jeżeli właśnie budują Państwo dom lub niedawno wprowadzili się do nowego mieszkania. Podczas wymiany zamków warto pomyśleć o montażu zamków antywłamaniowych, które zapewnią Państwu spokojne noce i urlop bez stresu związanego z myślami o włamaniu do mieszkania. W ofercie naszego pogotowia ślusarskiego w Nowym Targu dostępne są także zamki, które oferują możliwość zaprogramowania dostępu do mieszkania właścicieli (np. klucz sprzątaczki działa jedynie do południa). Takie rozwiązanie najczęściej stosowane jest w hotelach i instytucjach handlowych, ale coraz częściej spotykane jest także wśród osób prywatnych.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

 

Wymiana zamka to dobry pomysł również w momencie, kiedy z naszego mieszkania, które wynajmujemy wyprowadza się lokator. W przypadku, gdy lokator ma dorobione klucze po wymianie zamków nie będzie miał dostępu do naszego mieszkania.

Pogotowie ślusarskie w Nowym Targu to przede wszystkim profesjonalna obsługa klienta. Ślusarz przyjechał na czas, doskonale wiedział po co, zaproponował kilka rozwiązań, przedstawił ich wady i zalety. Oprócz tradycyjnych rozwiązań, ślusarz przedstawił nowoczesne rozwiązania kluczy z nakładką kodową. Po wybraniu modelu zamka ślusarz sprawnie zainstalował mechanizm, przekazał nam klucze i… posprzątał po sobie! Niesamowite, ponieważ przywykłam do tego, że fachowcy po sobie nie sprzątają J Polecam usługi tego pogotowia ślusarskiego – dobre usługi w niskiej cenie dostępne są na wyciągnięcie ręki.

Katarzyna, 35l., Nowy Targ

Jeżeli chcą Państwo zaplanować wizytę ślusarza, zapraszamy do kontaktu. Konsultant umówi ślusarza na określoną przez Państwa godzinę, w taki sposób, aby praca ślusarza nie kolidowała z pracą innych ekip. Jeżeli zapomnieli Państwo o umówieniu pogotowia – nic nie szkodzi, pracujemy całodobowo i dojedziemy w wyznaczone przez Państwa miejsce w przeciągu kilku minut. 


Zapraszamy do kontaktu pod numerem 796-115-115