Naprawa zamków Nowy Targ

naprawiony zamek w Nowym Targu

Tak jak każda rzecz, której nieustannie używamy, zamki ulegają zużyciu. Na ich eksploatację ma również wpływ nieprawidłowe użytkowanie, czyli szarpanie za drzwi, trzaskanie drzwiami, które posiadają otwarty mechanizm oraz nieprawidłowe przechowywanie kluczy. Z pozoru niewinne zrzucanie kluczy z okna na parter, przechowywanie wśród wielu innych twardych rzeczy ma ogromny wpływ na żywotność zarówno kluczy, jak i zamka. Doskonale rozumiemy pośpiech codziennego życia, dlatego prowadzimy kompleksową usługę naprawy zamków w Nowym Targu.

Nasz ślusarz po przybyciu na miejsce awarii obejrzy zamek i zdiagnozuje problem. Być może konieczne będzie przeprowadzenie awaryjnego otwierania drzwi albo całkowitej wymiany zamka. Jeśli taka sytuacja zaistnieje, mogą być Państwo pewni, że nasz ślusarz zaoferuje Państwu przystępne finansowo rozwiązania definiujące wysoką jakość.

Montaż związany z wymianą zamków ma miejsce zazwyczaj wtedy, kiedy naprawa mechanizmu jest nierentowna i całkowicie nieopłacalna. Takie przypadki zachodzą wtedy, kiedy mechanizm zamka jest całkowicie wysłużony bądź jest bardzo słabej jakości. Naprawa zamków może potrwać kilkanaście minut, jednak czas całkowitego działania zależy od powagi i źródła problemu. Zawsze jednak staramy się ograniczyć ten czas do niezbędnego minimum.

Oprócz naprawy zamka, nasz ślusarz udzieli Państwu kilku prostych porad, w jaki sposób zadbać o mechanizm zamka, aby takie sytuacje jak naprawa zamka czy awaryjne otwieranie drzwi nie miały miejsca. Może okazać się, że problem można uniknąć za pomocą prostego środka konserwującego i pozbycia się kilku nawyków.

Pogotowie ślusarskie naprawiło nasz zamek w przeciągu kilku chwil! Kiedy usłyszałam, że przed naprawą konieczne będzie awaryjne otworzenie drzwi, przeraziłam się. Spieszyłam się i po prostu nie miałam czasu na czasochłonną naprawę. Jednak ślusarz zaskoczył mnie – nie dość, że niezwykle sprawnie otworzył drzwi mieszkania, to równie szybko naprawił problem. Bardzo wysoka kultura osobista i precyzja w działaniu to argumenty, dzięki którym firma ta otrzymuje rekomendację. Oczywiście z samym zamkiem również wszystko w porządku – od wizyty ślusarza nie skarżę się na żadne problemy z zamkiem.

Halina, 55l., Nowy Targ

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Świadczymy usługi całą dobę, dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów.Posiadamy dostęp do wielu produktów wysokiej jakości firm – często jako nieliczni w Polsce.


Jeżeli posiadają Państwa pytania, zapraszamy do kontaktu pod numerem 796-115-115